Blog

LETO v ANGLICKU

LETO v ANGLICKU

Leto, na ktoré nezabudnete Pomaly ale isto sa blíži a otázka ako ho plnohodnotne stráviť už začína byť aktuálna. Máte doma športovca - futbalistu? Čo poviete na kurz angličtiny spojený s futbalovým tréningom s ozajstným trénerom z AFC Bournemouth? Tento program ponúka pre vaše ratolesti vo veku 10-19 rokov veľa zábavy, nových priateľov, skvelý program, krásne prostredie, štúdium anglického jazyka a šport, ktorý vaše dieťa miluje. Viac informácií vám radi poskytneme počas nezáväzného stretnutia, Váš A-STUDY team

ROK na Britských ostrovoch

ROK na Britských ostrovoch

A-STUDY tím Vám rád poskytne informácie potrebné k tomu aby ste mohli vycestovať za svojou novou víziou, načerpať “čerstvý vzduch” do svojho vzdelania a dať svojmu životu nový rozmer. Ak ste v prvom alebo druhom ročníku na strednej škole, je čas intenzívne rozmýšľať nad tým ako obohatiť svoje vzdelanie o medzinárodné skúsenosti.

Príjemné s užitočným ... to je kurz Španielčiny na MALAGE

Príjemné s užitočným ... to je kurz Španielčiny na MALAGE

To čo Vám agentúra A-STUDY navrhuje je urobiť krok vpred. Urobiť niečo iné ako väčšina a to spojiť krásnu dovolenku v úžasnom prostredí Malagy, zveladiť si španielský jazyk a zároveň ho hneď použiť v praxi na dovolenke. Čas, intenzita, náročnosť a dĺžka pobytu je len a len na Vás. My Vám nájdeme školu podľa Vašich možností a predstáv.

Bilinguálne gymnázium pri Paríži

Bilinguálne gymnázium pri Paríži

Čím ďalej tým viac sa zväčšuje dopyt po strednej škole/gymnáziu, ktoré vyučuje dvojjazyčne. Je to veľmi dobré rozhdonutie študovať takúto strednú školu. Vďaka intenzívnemu vzdelávaniu cudzieho jazyka na strednej škole si môže študent oveľa ľahšie vybrať univerzitu v zahraničí, prácu v zahraničí, alebo pracovať na Slovensku ale medzinárodne.

Summer camps alebo leto plné zábavy

Summer camps alebo leto plné zábavy

Vzdelávanie vo svete dnes dostáva úplne iný rozmer ako kedysi. Keďže deti sa dnes rodia do veľmi vyspelej doby t.j. môžu sa kedykoľvek dostať k informáciám v priebehu niekoľkých sekúnd (vďaka mobilným telefónom) je veľmi dôležité ich viesť k tákému vzdelaniu, ktoré im dovoľuje vytvárať hodnoty ako sú vzťahy, šport, spoznávanie iných krajín atď. Je potrebné dať deťom príležitosti v ktorých môžu objaviť svoj potenciál prípadne talenty.

Anglické kurzy v nádhernom prostredí

Anglické kurzy v nádhernom prostredí

Ľudia radi vidia výsledky hneď. V mnohých prípadoch to nie je možné a zvyčajne za rýchlym výsledkom sa skrýva tvrdá a intenzívna práca. V tom sú kurzy anglického jazyka naozaj unikátne. Keďže naším cieľom je, aby klient bol maximálne spokojný so školou a prostredím, v prvom rade zisťujeme potreby klienta.

Prečo zainvestovať do svojho vzdelania?

Prečo zainvestovať do svojho vzdelania?

Dnešný trh ponúka ľuďom rôzne spôsoby ako minúť svoje extra peniaze. Od drahých elektronických hračiek až po exotické zájazdy. Na to aby človek odolal marketingu spoločností ponúkajúcich tieto atraktívne produkty a služby, potrebuje mať silnú vôľu alebo sen ako posunúť svoj život na vyšší level. Vzdelávanie a školstvo je v tejto dobe súčasťou každého človeka už od narodenia. Od malička sme vedení k tomu aby sme sa stali samostatnou jednotkou v živote. Rodičia nás budujú ako osobnosť a škola by v nás mala hľadať talenty, ktoré rozvinieme potom v živote a v praxi.

,,Horúca

,,Horúca" Španielčina

Sme veľmi radi že Vám môžeme zo širokého spektra škôl, ktoré sa na trhu nachádzajú vybrať tú najlepšiu s ktorou budete maximálne spokojní. Je dôležité si vybrať študijný pobyt tak aby cena a kvalita boli v rovnováhe. Je nám potešením Vám priblížiť „horúci“ jazyk- Španielčinu. Je známe o španieloch že majú „horúcu“ krv a je známe o španielčine že sa jednoducho učí.

PREČO ísť cez Agentúru a nie na vlastnú päsť?

PREČO ísť cez Agentúru a nie na vlastnú päsť?

Dnešný svet už máme úplne na dlani. Naši priatelia, známi a okolie nemájú problém si sadnúť za počítač, objednať si hotel cez internet a kúpiť si letenku kdekoľvek na svete. Všetko je dostupné a ľudia pomaly ale isto začínajú byť sebestační v informáciách a častokrát nepotrebujú odbornú radu od niekoho kto sa v tom špecializuje. Na jednej strane je to skvelé, ale ako sa hovorí každá minca má dve strany. Poďme sa pozrieť nato, ako je to v študijných pobytoch a cestovaním za jazykom a kultúrou.